Vídeň známá – neznámá?

Učit dnešní děti není vždy jednoduché. Člověk musí být originální a zábavně ukazovat stále něco nového.  My chápeme, že to může být někdy náročné. I proto jsme pro Vás, všechny zapálené učitele, připravili jednodenní neobvyklou procházku Vídní. Každý zná Schönbrunn, Hofburg nebo vídeňskou radnici a spoustu dalších typických památek. Naším cílem je ukázat Vídeň trochu jinýma očima, než těma turistickýma. Chceme Vám nabídnout unikátní vhled do města takového, jak ho vidí místní. Snadno pochopíte, proč se Vídeň pravidelně umisťuje na předních příčkách v hodnocení měst, ve kterých se nejlépe žije. Po této akci se Vám podaří zorganizovat takový výlet, který Vaše žáky nejen nadchne, ale předá jim i něco navíc.

 

To zní dobře! Co potřebuji a kolik to stojí?

Celá akce je pro všechny účastníky bez poplatku.  Náš „výlet“ začíná na vídeňském hlavním nádraží a tam také končí. Musíte se tedy dopravit na místo setkání a zpět. Veškeré další náklady si hradíte sami – tedy cestu, dopravu po Vídni, případné vstupy, vlastní útratu, atd. Průvodcovské služby jsou zdarma.

A Co tedy uvidíme?

Abyste měli co nejlepší zážitek a nepřipravili se o překvapení, tak Vám předem nechceme prozrazovat naše tajná místa, ale buďte si jisti, že tato místa rozhodně neznáte.

No dobře, a Jakou souvislost to má s učením a proč typický výlet do vídně není dostatečný?

Jak už bylo na začátku zmíněno, zaujmout dnešní děti tak, aby to mělo i přidanou vzdělávací hodnotu, je velmi náročné. Přece jen to není zase tak dávno, co jsme sami seděli ve školních lavicích, a tak si jsme přesvědčeni, že akce „Vídeň známá – neznámá?“ bude neotřelým způsobem, jak v budoucnu žáky zaujmout a zároveň jim něco předat. Akci „Vídeň známá – neznámá?“ pořádáme hlavně z toho důvodu, že věříme, že se Vám navštívená místa zalíbí a budou inspirací pro Váš příští výlet s žáky.

A kdy?

Náš „výlet“ se uskuteční v sobotu 29.9. 2018. Sraz je v 10:00 na hlavním nádraží ve Vídni. Předpokládaný konec je v 15:00.

Pokud byste z jakýchkoliv důvodů nestíhali dorazit na sraz, dejte nám vědět na info@dorakouska.info.

Jak se přihlásit?

Přihlašování probíhá do 19.9. 2018, přihlašovat se můžete zde.

Po 19.9. Vám pošleme email s detaily akce.

 

Máte dotazy? Zajímají Vás další detaily?  Neváhejte nás kontaktovat na info@dorakouska.info.