fbpx

CLAUDIA NEBŘENSKÁ

Hallo allerseits! ?

Jmenuju se Claudia a ačkoliv jsem z Prahy a tomuto nádhernému městu zůstanu navždy věrná, zamilovala jsem se do rakouského Innsbrucku. Kromě toho, že už tu dokončuji studium biotechnologie na MCI, jsem si tady našla spoustu nových zajímavých kamarádů, naučila se nové sporty (jako třeba skialpování) a sžila se s horami. V těch trávím volný čas, co to jde, ale nic se nemá přehánět, takže nějakým tím Kaffee und Kuchen taky nepohrdnu ?

Moc ráda pomůžu a poskytnu informace každému, kdo by se sem chtěl ať už na dýl nebo jen na krátko podívat, a proto jsem se také přidala do této organizace. V projektu jsem oficiálně v oblasti marketingu, ale nově jsem k dispozici i co se týče překládání. Je to trochu složitější, protože v Praze moc nejsem, ale i tak se snažím dělat alespoň to, co jde online. V budoucnu bych se pak chtěla věnovat našemu odvětví pro Rakousko „Auf nach Tschechien“.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram