fbpx

Možnosti v Rakousku

Jazykové kurzy

Německý jazyk ti není úplně cizí, ale máš v něm ještě mezery? Chceš vylepšit svoji němčinu před studiem v zahraničí, nebo jen oprášit znalosti před zkouškou?
Chci vědět víc

Studium

Chceš se podívat, jak se jinde vyučuje tvůj studijní obor? Chceš si u toho zároveň procvičit své znalosti němčiny? Rakousko rozhodně má co nabídnout!
Chci vědět víc

Dobrovolnictví

Chceš vyjet do Rakouska, ale máš jen pár volných týdnů v létě? Co třeba dobrovolnictví? Podle nás je to jedna z nejzajímavějších a nejzábavnějších možností, jak strávit nějaký čas v zahraničí. Stačí mít jen čas a chuť!
Chci vědět víc

Stáže

Studovat je sice důležité, ale profesní zkušenosti jsou skutečně k nezaplacení. Jakákoli zkušenost s pracovním prostředím je významným plusem pro budoucí pracovní pohovory. Praxe spojena s používáním cizího jazyka bude sice náročnější, ale pro tebe to bude znamenat o to větší přínos. Kromě dobře působící položky v životopise představuje praxe navíc skvělou možnost získat jak pracovní kontakty, tak navázat nová přátelství.
Chci vědět víc
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram