fbpx

přednášky a workshopy

PRO ŠKOLY

Projekt Do Rakouska na zkušenou pořádá na školách přednášky kombinované s workshopem o možnostech výjezdu do zahraničí.

Tyto akce mají za účel seznámit studenty a žáky s možnostmi, které na ně v Rakousku čekají a kladou si za cíl odbourat především psychický strach z výjezdu do zahraničí.

Přednášky jsou zcela zdarma díky našim partnerům. Jediné, co musíte zařídit, je odpovídající technické vybavení a zaujaté posluchače.

Průběh

Před každým workshopem je studentům a žákům rozeslán dotazník, kde zkoumáme preference publika a jsme schopni tak přizpůsobit obsah na míru danému publiku.

Workshop se skládá z několika částí, během kterých naši referenti předají posluchačům své reálné zkušenosti z Rakouska. Dále je součástí prezentace o nejrůznějších možnostech výjezdu do Rakouska a v závěru přichází praktická část, kdy studenti jednotlivě či ve skupinách s pomocí našich referentů vypracují pracovní listy, které jim přiblíží co vlastně obnáší takový výjezd k našim jižním sousedům. Akci zakončíme krátkou zpětnou vazbou, která nám pomáhá se naustále zpešovat.

KDY

kdykoliv budete chtít

KDE

přímo ve vaší škole

JAK DLOUHO

90 minut

ZA KOLIK

zdarma
Přihlašte se

Otázky & odpovědi

Co je k tomu potřeba?

Pro první dvě části je zapotřebí projektor a plátno, kde mohou referentky a referenti projektu promítat prezentaci. Pro praktickou část je zapotřebí zorganizovat studentům přístup k internetu a to nejlépe jednotlivě nebo v menších skupinkách. Příkladem může být uvedena počítačová učebna, tablety s připojením k internetu nebo stačí i wifi a mobilní telefony studentů.

Pro koho je to určeno?

Workshop je určen pro všechny žáky a studenty. Obecně lze říci, že předmaturitní a maturitní ročníky mohou čerpat z těchto akcí nejvíce. Lze však obecně říci, že je tato přednáška vhodná i pro studenty mladší. Celkově je spíše vhodné zapojovat žáky od 15 let.

ONDŘEJ PEŠEK

Máte otázku? Něco nejasného? Rád zodpovím všechny dotazy, rozptýlím nejasnosti a pomůžu s čím bude třeba. Stačí napsat na e-mail nebo whatsapp, případně zavolat.
Jsem tu pro vás!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram