fbpx

Jazykové kurzy

Jazykových kurzů je spousta – v Čechách celoročně v Rakouském institutu v Brně nebo v Goethe-Institutu, dobré tipy najdeš ve dne v noci i na stránce kampaně šprechtíme.

Na léto si ale určitě naplánuj jednu ze Sommerkolleg! Pořádá ji Aktion Česká republika – Rakousko, trvá tři týdny a vedle jazykového kurzu zahrnuje i bohatý doplňující program. Hlavně se tu ale potkáš přímo s rakouskými studenty, takže své jazykové dovednosti můžeš okamžitě vyzkoušet v akci! Navíc díky stipendijní podpoře moc nestojí, pro Čechy jen 3 tisíce korun. Napadá tě vůbec nějaký důvod, proč tam nejet?

Jazykové kurzy najdeš samozřejmě i v Rakousku, tady už ale musíš počítat s větší finanční zátěží. Informace najdeš třeba na portálu Campus Austria. Výhodněji často vyjdou letní školy na univerzitách, pravidelně je pořádají ve Vídni a v Klagenfurtu.
Určitě se podívej i na náš letní jazykový kurz, který pořádáme ve spolupráci s vysokou školou MCI v Innsbrucku.

Pokud jde o konverzace v němčině, tak rozhodně neváhej se mrknout na naší platformu, kde můžeš najít konverzace online s rodilými mluvčími.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram