fbpx

kurz

PŘÍPRAVA NA MATURITU


Čeká tě maturitní zkouška a stále nemáš jistotu, zda jsi na ni "genug vorbereitet"?
Projekt Do Rakouska na zkušenou nově nabízí výuku němčiny, která tě zaručeně připraví, a to nejen na maturitu!


Kurz je určen studentům maturitních ročníků středních škol a gymnázií, které čeká státní či školní maturita z německého jazyka. Celý blok se zaměřuje na všechny tři části maturity, tedy na didaktický test, písemnou práci a ústní zkoušku.

Během každého setkání se budeme věnovat různým tématům, jako je např. moje rodina, naše město, literatura, politika, … (přesný harmonogram dostane každý účastník individuálně). Důraz bude kladen na slovní zásobu a následný nácvik mluveného projevu + uplatnění nových slovíček. Pestrá výuka bude obsahovat i lexikálně-gramatická cvičení k osvěžení gramatiky, přičemž nebudou chybět ani úlohy k procvičení písemného projevu či poslechy.

Díky naší e-learningové platformě máte možnost komunikovat s lektory o daném tématu po i před Vaší lekcí. Díky tomu můžete ovlivňovat obsah lekce, komunikovat své potřeby v daném tématu a stejně tak i následně odevzdat, nechat si opravit a samozřejmě i následně konzultovat písemné úlohy.

KDY

již brzy

KDE

online

JAK DLOUHO

60 minut/lekce

ZA KOLIK

200,- Kč/lekce

S KÝM

max. 10 lidí ve skupině

KDO

Bc. Hana Baborová, BA.
Přihlašte se

Otázky & odpovědi

Co k tomu potřebuji?

Lekce bude probíhat v konferenci Google Meet. Je tedy zapotřebí účet Google, ať už školní, nebo osobní, protože jinak nelze využívat všech funkcionalit Google Meet. Pokud Google účet nemáš, nezoufej, vytvoříme ti náš účet se kterým se pohodlně připojíš do konference.
Dále je třeba mít stabilní připojení a nejlépe počítač s kamerou. Je možné též využít telefon nebo tablet, ale obáváme se, že by mohla být obrazovka těchto zařízení příliš malá.

Jak to vše funguje?

Nejprve je nutné se registrovat do systému register.dorakouska.info. Po úspěšném přihlášení se přihlásíš na akci "Příprava na maturitu". Následně bude tvoje přihláška schválena. V případě, že nebude uveden Google email v registraci, budeme tě kontaktovat a vytvoříme ti Google účet. Po přijetí do kurzu tě začleníme do e-learningového systému, přes který bude probíhat veškerá komunikace se studenty, předávání materiálů apod.

Před každou lekcí je nutné se přihlásit přes rezervační systém a lekci také předem uhradit. Po přihlášení se zobrazí platební údaje a pokyny, jak lekci uhradit. Po uhrazení lekce a tedy po úspěšném závazném přihlášení se na lekci se zobrazí informace, jak vstoupit do virtuální třídy.

Musím něco platit, když se přihlásím do kurzu?

Přihlášením do kurzu "Příprava na maturitu" pouze provedeme vzájemné navázání kontaktu a ty odsouhlasíš podmínky užívání služby. Platit je nutné pouze v případě, že se následně přihlásíš na vybranou lekci.

Musím se zúčastnit každé lekce?

Nikoliv. Z přehledu lekcí si vybereš termín a téma, které ti vyhovuje a které s námi chceš projít a následně se přihlásíš na danou lekci. Termíny a témata lekcí budou průběžně aktualizovány.

Co když lekci neuhradím včas?

V případě, že se přihlásíš na lekci a poplatek nebude uhrazen včas, tzn. 24 hodin před lekcí, tak tě z lekce automaticky odhlásíme. Před každou lekcí je nutné se přihlásit přes rezervační systém.

Co když spadne internet?

Bohužel v takovém případě nemáme jinou možnost než účtovat danou hodinu. Ale není třeba zoufat, materiály a možnost zaslat svůj text zůstávají. Samozřejmě se pokusíme konkrétní případy řešit individuálně.
V případě, že se spojení na významnou dobu přeruší na straně lektora, nebude hodina účtována.

ONDŘEJ PEŠEK

Máte otázku? Něco nejasného? Rád zodpovím všechny dotazy, rozptýlím nejasnosti a pomůžu s čím bude třeba. Stačí napsat na e-mail nebo whatsapp, případně zavolat.
Jsem tu pro vás!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram